NAŠE JÍDLA

K VÁM DOMŮ

Dopřejte si skvělé jídlo z naší restaurace každý den

VAŘÍME, BALÍME, VOZÍME

VÍTEJTE! VŠE NAJDETE NÍŽE

ČERSTVĚ PŘIPRAVENÉ

Všechna jídla připravujeme denně čerstvá, vše upravujeme dle sezonní dostupnosti surovin, nic nemrazíme a snažíme se využít všechny suroviny na maximum. 

 

ZDRAVÉ

V naší kuchyni mají nejvýznamnější místo zdravé suroviny. Používáme spoustu ryb a mořských plodů, zeleninu téměř všech druhů, čerstvé byliny, ovoce ale také jehněčí, drůbeží maso či zvěřinu.


ALERGENY

Při přípravě našich jídel používáme mnoho surovin a některé z nich jsou na seznamu alergenů. Pokud některé z nich ve svém jídle nemůžete konzumovat, sdělte nám to, prosím. Jídlo buď upravíme nebo surovinu nahradíme dle Vašich potřeb.


OHLEDUPLNOST

K přírodě se snažíme chovat odpovědně, proto se snažíme v co největší míře pokud to jde, využívat suroviny, které necestují tisíce kilometrů ze zahraničí a jsou od nás nebo od sousedů z Rakouska, Maďarska, Slovenska a podobně.


 PRO VEGANY A VEGETARIÁNY

Pokud náhodou nenajdete v naší nabídce jídlo pro vegetariány, vegany nebo máte nějaké dietní restrikce, určitě se nás zeptajte, rádi Vám něco nabídneme ze sezonních surovin.

 

BEZ CHEMIE

V naší kuchyni nepoužíváme žádná chemická dochucovadla, žádné umělé potraviny, éčka a ani chemické konzervanty. Občas je u nás něco dříve vyprodáno nebo chvíli nedostupné, ale ve výsledku je to jen proto, abychom nemuseli podobné hlouposti používat.

Atelier restaurant

 

 

VYBERTE SI TU PRAVOU VEČEŘI

Vše bude zabalené, k jednoduchému ohřátí nebo krátkému dovaření. Vše ale hravě zvládnete, my vám poradíme co a jak dodělat a když budete chtít, i víno vám doporučíme k vaším jídlům